Bezpieczeństwo przede wszystkim

Parkingi strzeżone gwarantują pozostawionym na nich pojazdom bezpieczeństwo, zaś ich obsługa otacza je fachową opieką podczas nieobecności właściciela. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy pozostawiamy pojazd na dłużej, np. udając się w podróż służbową bądź na zasłużony urlop.

Orange Parking w Modlinie, położony w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Modlin Airport, to gwarancja bezpieczeństwa dla każdego samochodu. Przeszkolona i wykwalifikowana obsługa, całodobowa praca kamer, ogrodzenie, oświetlenie oraz monitorowanie wjazdu i wyjazdu – wszystko to (i znacznie więcej) znajdą Państwo w ofercie naszego parkingu. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest bezpieczeństwo i płynący z niego komfort psychiczny dlatego dokładamy wszelkich starań by każdy pozostawiony pod naszą opieką pojazd został otoczony fachową opieką.

Jeśli profesjonalna ochrona samochodu jest dla Państwa czynnikiem decydującym, nie ma w okolicy lepszego parkingu. Gwarantujemy sprawną współpracę, miłą obsługę oraz bezpieczeństwo, którego nie zapewni żadna inna placówka w okolicy. Wybierając Modlin Parking wybieracie Państwo najwyższej jakości usługę.