Formularz rezerwacyjny

Cennik parkingu Orange

 

Dowóz na lotnisko wliczony w cenę

 

Czas postoju   Opłata brutto
1 dzień 35,- pln
2 dni 45,- pln
3 dni 50,- pln
4 dni 55,- pln
5 dni 65,- pln
6 dni 75,- pln
7 dni 85,- pln
8 dni 95,- pln
9 dni 105,- pln
10 dni 110,- pln
11 dni 110,- pln
12 dni 110,- pln
13 dni 110,- pln
14 dni 110,- pln
15 dni 115,- pln
każda kolejna doba 5,- pln
abonament miesięczny 246,- pln

 

Modlin Parking – u nas jest najtaniej!

Oferujemy Państwu bezpieczny, zaufany oraz bardzo dobrze oświetlony parking przy lotnisku w Modlinie. Monitorowaniem bezpieczeństwa Państwa samochodów zajmuje się profesjonalna firma ochroniarska przez całą dobę. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to wyjątkowo atrakcyjna cena, korzystna zwłaszcza w przypadku dłuższej podróży. Nigdzie w pobliżu nie znajdą Państwo parkingu, który równie tanio i profesjonalnie zaopiekuje się pozostawionym do czasu przylotu pojazdem.

50 metrów od lotniska Modlin

Nasz parking posiada bardzo dogodną lokalizację, ponieważ położony jest w niewielkiej odległości (zaledwie 50 metrów) od terminali pasażerskich lotniska Modlin w Warszawie. Zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości obsługę oraz profesjonalną, 24-godzinną ochronę. W ramach opłaty za parking długoterminowy i krótkoterminowy gwarantujemy Państwu bezpłatny transport z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking w wygodnym, przestrzennym samochodzie. Dzięki temu nie będziecie Państwo musieli iść z bagażami w niekomfortowych warunkach.

Najtańszy parking długoterminowy – Modlin Parking

Parking Orange jest tani i w pełni profesjonalny. Gwarantujemy satysfakcję ze świadczonych przez nas usług. Potwierdzi to wiele z naszych zadowolonych klientów. Dbamy o Państwa samochody i robimy to najtaniej! Dlatego jeśli szukają Państwo miejsca, które położone jest w pobliżu lotniska Modlin, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług. Nie czekajcie Państwo i już teraz zarezerwujcie miejsce na naszym parkingu przy porcie lotniczym Warszawa Modlin. Państwa samochód będzie w dobrych rękach. Do zobaczenia na miejscu!