Formularz rezerwacyjny

Długoterminowy parking za niewielki koszt

Lotnisko Modlin to drugi największy port lotniczy w aglomeracji warszawskiej. Wspiera znacznie większy port – Lotnisko im. Fryderyka Chopina, obsługując tanie linie lotnicze oraz loty czarterowe. W jego pobliżu znajduje się oczywiście wiele parkingów, na których można pozostawić samochód na czas podróży. Parking taki znacznie ułatwia dojazd na port lotniczy Warszawa Modlin (i powrót z niego) własnym samochodem.

Ochrona 24 godziny na dobę

Oferta Orange Parking Modlin wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko wysoką jakością świadczonych usług, ale również atrakcyjnie niską ceną. Nasz długoterminowy parking jest dobrze utrzymany, doskonale oświetlony i monitorowany 24 godziny na dobę przez profesjonalną firmę ochroniarską. Gwarantuje to, że Państwa samochód pozostanie w dobrych rękach podczas Waszej nieobecności.

Promocyjne ceny

Dzięki promocji wiosennej, za pozostawienie samochodu na okres od 10 do 14 dni zapłacą Państwo jedynie 110 zł! Każda kolejna doba kosztuje zaś tylko 5 zł! Jest to szczególnie korzystne w przypadku długich podróży (korzystniejsze z każdym kolejnym dniem). Istnieje również możliwość wykupienia abonamentu miesięcznego za jedyne 246 zł. W cenę postoju wliczony jest transport z parkingu na lotnisko i, po powrocie, z lotniska na parking.

 

Naprawdę warto skorzystać z takiej okazji – tani Orange Parking Modlin to bezpieczne miejsce dla Twojego samochodu!

 

Parking długoterminowy - lotnisko modlinParking długoterminowy - lotnisko modlinParking długoterminowy - lotnisko modlin