Formularz rezerwacyjny

Długoterminowy parking za niewielki koszt

Lotnisko Modlin to drugi największy port lotniczy w aglomeracji warszawskiej. Wspiera znacznie większy port im. Fryderyka Chopina, obsługując tanie linie lotnicze oraz loty czarterowe. W jego pobliżu znajduje się oczywiście wiele parkingów, na których można pozostawić samochód na czas podróży. Parking taki znacznie ułatwia dojazd na lotnisko (i powrót z niego) własnym samochodem.

Oferta Orange Parking wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko wysoką jakością świadczonych usług, ale również atrakcyjnie niską ceną. Nasz parking jest dobrze utrzymany, doskonale oświetlony i monitorowany 24 godziny na dobę przez profesjonalną firmę ochroniarską. Gwarantuje to, że Państwa samochód pozostanie w dobrych rękach podczas Waszej nieobecności.

Dzięki promocji wiosennej, za pozostawienie samochodu na okres od 10 do 14 dni zapłacą Państwo jedynie 110 zł! Każda kolejna doba kosztuje zaś tylko 5 zł! Jest to szczególnie korzystne w przypadku długich podróży (korzystniejsze z każdym kolejnym dniem). Istnieje również możliwość wykupienia abonamentu miesięcznego za jedyne 246 zł. W cenę postoju wliczony jest transport z parkingu na lotnisko i, po powrocie, z lotniska na parking.

Naprawdę warto skorzystać z takiej okazji!

Parking długoterminowy - lotnisko modlinParking długoterminowy - lotnisko modlinParking długoterminowy - lotnisko modlin