Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Parkingi strzeżone gwarantują pozostawionym na nich pojazdom bezpieczeństwo, zaś ich obsługa otacza je fachową opieką podczas nieobecności właściciela. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy pozostawiamy pojazd na dłużej, np. udając się w podróż służbową bądź na zasłużony urlop.

Bezpieczny parking w Modlinie

Modlin Praking, położony w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Modlin Airport, to gwarancja bezpieczeństwa dla każdego samochodu. Przeszkolona i wykwalifikowana obsługa, całodobowa praca kamer, ogrodzenie, oświetlenie oraz monitorowanie wjazdu i wyjazdu – wszystko to (i znacznie więcej) znajdą Państwo w ofercie naszego parkingu. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest bezpieczeństwo i płynący z niego komfort psychiczny dlatego dokładamy wszelkich starań by każdy pozostawiony pod naszą opieką pojazd został otoczony fachową opieką.

Profesjonalna ochrona na parkingu

Jeśli profesjonalna ochrona samochodu jest dla Państwa czynnikiem decydującym, nie ma w okolicy lepszego parkingu. Gwarantujemy sprawną współpracę, miłą obsługę oraz bezpieczeństwo, którego nie zapewni żadna inna placówka w okolicy. Wybierając Modlin Parking wybieracie Państwo najwyższej jakości usługę.