Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Modelowy parking strzeżony

Jaki powinien być profesjonalny parking strzeżony? Co najbardziej wyróżnia go na tle konkurencji? Odpowiedzi na te pytania spróbujemy udzielić w poniższym wpisie.

Większość parkingów strzeżonych reklamuje się w podobny sposób – oferują monitoring, oświetlenie, fachową obsługę oraz atrakcyjne ceny. Rzeczywistość jest jednak brutalna i często okazuje się, że poziom usług bardzo różni się od tego, który możemy znaleźć w zachwalanej ofercie.

Dobry parking strzeżony to znaczy jaki?

Dobry parking strzeżony to przede wszystkim jakość usług na wszystkich etapach współpracy. Wykwalifikowaną i kompetentną obsługę można poznać już podczas rezerwowania miejsca. Uprzejmość oraz umiejętność udzielenia szczegółowych i konkretnych odpowiedzi bardzo ułatwia potencjalnemu klientowi podjęcie decyzji.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ocenę stanu samego parkingu najlepiej przeprowadzić osobiście. Zamiast posiłkować się komentarzami i zdjęciami zamieszczonymi w galerii, najlepiej osobiście odwiedzić parking lub zasięgnąć opinii osób, które korzystały z niego w przeszłości. Stan nawierzchni, ogrodzenie, oświetlenie, monitoring, widoczność ze stróżówki, liczba strażników – wszystko to przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo naszego samochodu. Warto zadbać o to by jak najwięcej elementów z tej listy znalazło swoje potwierdzenie w rzeczywistości.

Orange Modlin Parking

Opinie znalezione w internecie bywają pomocne, jednak ich wiarygodność często pozostawia wiele do życzenia. Trudno znaleźć firmę, która miałaby same pozytywne komentarze, jednak jeśli negatywów jest naprawdę sporo, znaczy to, że coś jest na rzeczy. Orange Modlin Parking, umiejscowiony w bezpośrednim sąsiedztwie (50 metrów) lotniska Modlin, to typowy przykład profesjonalnego strzeżonego parkingu. Proszę jednak nie wierzyć nam na słowo i przekonać się o tym osobiście.