Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Dostęp do Wi-Fi Możliwość dopompowania kół Pomoc przy uruchomieniu samochodu Dostęp do ogrzewanego miejsca dla podróżnych

Jeśli uważasz, że już najwyższy czas na urlop i zastanawiasz się gdzie najlepiej wypoczniesz, to odwiedź koniecznie serwis www.LotniskaLastMinute.pl. Tu w jednym miejscu znajdziesz oferty wszystkich najlepszych biur podróży. Korzystając z naszej zaawansowanej wyszukiwarki masz pewność, że:

Jeden adres – wiele biur podróży

Tanie wakacje - last minute

Realizując sprawdzony przez niemieckie biura podróży pomysł, specjalizujemy się w sprzedaży ofert Last Minute na lotniskach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować tak atrakcyjne ceny oraz pełne bezpieczeństwo naszym klientom. Właścicielem serwisu www.LotniskaLastMinute.pl jest firma Air Tours Poland – Centrum Podróży Sp.z o.o, która na rynku usług turystycznych istnieje już od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobyte w tym czasie zapewnia dostęp do najbardziej aktualnych ofert oraz kompetentną i miłą obsługę. Komfort naszych klientów jest dla nas najważniejszy, dlatego w naszej ofercie posiadamy również tani parking długoterminowy w bliskiej odległości od portu lotniczego Modlin.

Teraz nie musisz już przeszukiwać ofert w poszukiwaniu najlepszej. Wystarczy Ci jedna strona, na której porównasz wszystkie najatrakcyjniejsze oferty biur podróży. Nie jesteś jeszcze zdecydowany, jaki kierunek podróży wybrać? Zadzwoń do nas i skorzystaj z pomocy naszych konsultantów. Wspólnie z Tobą znajdą najlepszą ofertę wakacji, o których zawsze marzyłeś.

Nasz serwis www.LotniskaLastMinute.pl to strona w sam raz dla Ciebie. I dla każdego, kto planuje urlop i zastanawia się, jakie miejsce będzie najlepsze na odpoczynek.

LotniskaLastMinute.pl – to wszystko, czego potrzebujesz, zgromadzone w jednym miejscu.

Dzięki stronie www.LotniskaLastMinute.pl:

Otrzymasz oferty jedynie sprawdzonych i pewnych biur podróży, co zapewni Ci i twojej rodzinie pełne bezpieczeństwo wycieczki, znajdziesz najtańszą ofertę podróży, dzięki czemu nie będziesz przepłacał za coś, co możesz mieć taniej, znajdziesz najlepsze miejsce na urlop, dzięki czemu Twoje wakacje będą bardzo udane, będziesz mógł skorzystać z najlepszego parkingu przy lotnisku Modlin w Warszawie.

Po prostu wystarczy, jeśli wejdziesz na stronę www.LotniskaLastMinute.pl i skorzystasz ze znajdującej się na niej wyszukiwarki.

Jak to działa?

Wakacje z tanim lataniemBardzo prosto. Jako pierwsi wdrożyliśmy na rynek usług turystycznych w Polsce niemiecki pomysł, dzięki któremu sprzedajemy oferty LastMinute na lotniskach. Dzięki temu zapewniamy dwie rzeczy:

Wiemy, jak to zrobić, ponieważ nie tylko korzystamy ze skutecznych niemieckich rozwiązań, ale i sami mamy bardzo duże doświadczenie. Nasza firma Air Tours Poland – Centrum Podróży Sp. z o. o. istnieje już dziesięć lat. Dzięki temu dobrze wiemy, jak pomóc Ci w wyborze wymarzonych wakacji.

Koniec z przeklikiwaniem setek stron i ofert w celu znalezienia atrakcyjnej oferty wakacyjnej. Wszystko można znaleźć na stronie www.LotniskaLastMinute.pl. A jeśli się wahasz i nie wiesz, co ostatecznie wybrać, pomożemy Ci. Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię i porozmawiać z konsultantem.

 

Jeżeli planujesz dotrzeć na lotnisko własnym samochodem – skorzystaj z naszej oferty Orange Parking. Nie zastanawiaj się ile kosztuje parking na lotnisku w Modlinie, ponieważ nasze ceny są najniższe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!