Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Dostęp do Wi-Fi Możliwość dopompowania kół Pomoc przy uruchomieniu samochodu Dostęp do ogrzewanego miejsca dla podróżnych

Jak dojechać na Lotnisko Modlin – samochodem, autobusem czy pociągiem?

Modlin to niewielka miejscowość mieszcząca się w odległości 35 km od Warszawy. Miasteczko najlepiej znane jest ze znajdującego się w niej portu lotniczego Modlin, który powstał jako wsparcie dla znajdującego się w obrębie stolicy Lotniska Chopina. Lotnisko w Modlinie obsługuje loty tanich przewoźników. Dlatego, pomimo pewnej odległości od stolicy, wiele osób decyduje się na kupno biletów linii lotniczych, których samoloty kursują z tego miejsca. Czasem jednak zdarza się, że klienci wolą dopłacić i polecieć z lotniska Chopina, które według wielu osób jest lepiej usytuowane. Powodem jest adres lotniska Modlin – 35 km to odległość na tyle duża, że budzi wątpliwości wśród mniej doświadczonych podróżników.

Doskonale wiemy, że dojazd do tego portu lotniczego może być dla niektórych kłopotliwy, więc przygotowaliśmy ten mini poradnik, w którym dokładnie wyjaśniamy jak dojechać na lotnisko Modlin z Warszawy i już nigdy nie przepłacać za bilety. Jeżeli nie chcesz przegapić okazji na tani lot, ale martwisz się problemami z dojazdem, ten wpis jest dla Ciebie! Podzielimy się w nim informacjami dotyczącymi tego, jak tanio i szybko pokonać trasę Warszawa – Modlin. Znajdziesz tutaj również rady dla zmotoryzowanych, których interesuje dojazd na lotnisko Modlin własnym samochodem.

Dojazd na lotnisko Modlin prywatnymi busami

Port w Nowym Dworze Mazowieckim, z myślą o komforcie podróżnych, zatroszczył się o sprawną i szybką komunikację. Na stronie lotniska znajdziesz rozkład jazdy busów, które codziennie oferują dojazd na lotnisko Modlin z Warszawy. Przewoźnikami są CONTBUS oraz FLIXBUS. Dzięki takiemu rozwiązaniu pasażerowie nie muszą dźwigać ciężkich walizek. Ten ekspresowy transport (45 minut) dostosowany jest do godzin odlotów i przylotów samolotów. Bilet można zakupić na samym lotnisku, jak również w autobusie oraz za pośrednictwem Internetu. Płatność realizowana jest na kilka sposobów: gotówką w złotówkach lub w wybranej walucie obcej, a także kartą.

Dojazd na lotnisko Modlin pociągiem i autobusem

Drugim rozwiązaniem jest pociąg. Koleje Mazowieckie, EIC oraz TLK to szybki sposób jak dojechać do lotniska Warszawa Modlin z Gdyni, Kołobrzegu, Kielc, Katowic czy Krakowa. Koleje Mazowieckie przygotowały specjalne busy, które dostosowane są do godzin przyjazdu pociągów, by podróżujący w pełni komfortowo dostali się na terminal. 

Co więcej, przewoźnik oferuje podróż z/do portu na jednym bilecie – bilecie lotniskowym, co zdecydowanie ułatwia podróżującym korzystanie z takiego transportu. Podróżując na trasie do/z stolicy dostaniemy się nowoczesnymi, klimatyzowanymi i szybkimi pociągami Elf. Wagony dostosowane są zarówno do osób niepełnosprawnych, jak i do tych, którzy przewożą liczne i ciężkie bagaże.

jak dojechać na lotnisko modlin

Dojazd na lotnisko Modlin własnym samochodem

Dojazd na lotnisko Modlin Warszawa prywatnym samochodem ma wiele zalet, zwłaszcza jeśli: 

Jeżeli jedynym powodem, dla którego rozważasz skorzystanie z usług PKP lub busów jest to, że nie wiesz, co zrobić z autem – nie martw się! W okolicy portu znajdziesz liczne parkingi oferujące możliwość pozostawienia samochodu na krótszy lub dłuższy czas. Zaletą takiej formy podróży jest to, że nie musisz przejmować się czym dojechać z lotniska Modlin do Warszawy w drodze powrotnej!

Jeśli szukasz firmy oferującej tego rodzaju usługi, w odległości 50 metrów od lotniska znajdziesz doskonale wyposażony, nowoczesny Modlin Parking, na którym będziesz mógł zostawić swój samochód. Nasz parking to obiekt znajdujący się najbliżej lotniska. Oprócz doskonałej lokalizacji oferujemy naszym klientom również inne liczne udogodnienia

Dlaczego warto skorzystać z Modlin Parking podczas dojazdu na lotnisko własnym samochodem?

Korzystanie z oferty Modlin Parking to sama przyjemność. Możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie tam całkowicie bezpieczny, ponieważ zapewniony jest 24h parking strzeżony przy lotnisku Modlin oraz wypożyczalnię aut. Posesja jest również ogrodzona i stale monitorowana. Dostanie się do portu lotniczego, a także powrót z niego przebiega więc sprawnie i bezproblemowo.

Dodatkowo, w cenie biletu parkingowego, masz zapewniony transport pod sam terminal! Naszych klientów odwozimy na miejsce komfortowym samochodem. Pozwala to oszczędzić sporo czasu i nerwów. Za sprawą naszych transferów nie musisz męczyć się szukaniem wózka bagażowego, przenoszeniem lub przewożeniem ciężkich walizek. Nie musisz również martwić się o to, czy od razu znajdziesz swój terminal i czy na pewno zdążysz na odprawę – zamiast tego możesz miło spędzić czas, na przykład robiąc zakupy w strefie bezcłowej.

Parking został podzielony na parkingi/sekcje(?) P1, P3 oraz P7. Pierwszy znajduje się tuż przy drzwiach do terminalu. To oferta dla osób, które potrzebują postoju na 1-3 doby. PA3 jest korzystną opcją dla osób udających się w kilkudniową podróż. PA7 to natomiast dobre rozwiązanie dla osób, które chcą pozostawić swój samochód na dłuższy okres. Dodatkowo, w cenie biletu parkingowego, masz zapewniony transport pod sam terminal! Naszych klientów odwozimy na miejsce komfortowym samochodem. Pozwala to oszczędzić sporo czasu i nerwów. 

W naszej firmie wiemy, że podróż zawsze jest stresującym doświadczeniem, dlatego staramy się maksymalnie uprościć naszym klientom korzystanie nie tylko z parkingu, ale również z lotniska. Parking w Modlinie ma również ofertę stworzoną z myślą o podróżnych, których interesuje długoterminowy wynajem miejsca parkingowego. Na Modlin Parkingu można zostawić samochód nawet na kilka tygodni, dzięki czemu bez problemu dostosujesz czas wynajmu miejsca do długości swojego wyjazdu. Osoby pragnące zostawić swój samochód w Modlinie na dłużej mogą liczyć na wyjątkowo korzystne ceny. Warto również śledzić promocje, dzięki którym za miejsce na parkingu zapłacisz jeszcze mniej!

Lotnisko Modlin – mapa

Sam dojazd na lotnisko Modlin z Warszawy własnym samochodem jest bardzo prosty. Droga prowadząca do portu lotniczego Modlin jest doskonale oznaczona, a na naszej stronie znajdziesz przejrzystą mapę z dokładnie opisaną trasą oraz wiele innych pomocnych wskazówek dotyczących dojazdu. Mapa, połączona z mapami Google sprawi, że nie tylko bez problemu dojedziesz na lotnisko, ale również szybko i bez stresu znajdziesz nasz parking. Zapraszamy!

Jeśli chcesz zmienić skalę mapy, skorzystaj z kółka myszy lub z przycisków „+” oraz „–” w prawym dolnym rogu.

Do zobaczenia na parkingu. Życzymy udanych lotów z Modlina!