Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Dostęp do Wi-Fi Możliwość dopompowania kół Pomoc przy uruchomieniu samochodu Dostęp do ogrzewanego miejsca dla podróżnych

Długoterminowy parking – lotnisko Warszawa Modlin

Lotnisko Modlin to drugi co do wielkości port lotniczy w aglomeracji warszawskiej. Wspiera znacznie większy port – Lotnisko im. Fryderyka Chopina, obsługując głównie tanie linie lotnicze oraz loty czarterowe. W jego pobliżu znajduje się oczywiście wiele parkingów długoterminowych, na których można pozostawić swój samochód na czas podróży. Parking taki znacznie ułatwia dojazd na port lotniczy Warszawa Modlin (i powrót z niego) własnym samochodem. Z myślą o wygodzie wszystkich podróżujących otworzyliśmy nasz Orange Parking, który położony jest w odległości 50 metrów od lotniska Modlin. Dla osób wybierających pobyt długoterminowy przygotowaliśmy atrakcyjne promocje i wyjątkowo niskie ceny.

Parking pod ochroną przy lotnisku Modlin

Oferta Orange Parking Modlin wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko z uwagi na wysoką jakością świadczonych usług, ale również na atrakcyjnie niskie ceny. Nasz długoterminowy parking przy lotnisku Modlin jest dobrze utrzymany, doskonale oświetlony i monitorowany 24 godziny na dobę przez profesjonalną firmę ochroniarską. Gwarantuje to, że Państwa samochód pozostanie w dobrych rękach podczas Waszej nieobecności. Do tej pory spotkaliśmy się wyłącznie z pozytywnymi opiniami naszych klientów, którzy chwalą nie tylko parking, ale również błyskawiczny transfer na lotnisko Modlin.

Promocyjne ceny na parking długoterminowy

Dzięki promocji wiosennej, za pozostawienie samochodu na naszym parkingu na okres długoterminowy (od 10 do 14 dni) zapłacą Państwo jedynie 140 zł! Każda kolejna doba kosztuje zaś tylko 5 zł! Jest to szczególnie korzystne w przypadku długich podróży – urlopów, rodzinnych wakacji, czy podróży służbowych, rozpoczynających się na lotnisku Modlin. Istnieje również możliwość wykupienia abonamentu miesięcznego na pobyt długoterminowy za jedyne 246 zł. W cenę postoju wliczony jest transport z parkingu na lotnisko Modlin Warszawa, a także z lotniska na parking, po powrocie z wyjazdu.

Naprawdę warto skorzystać z takiej okazji – tani Orange Parking Modlin to bezpieczne miejsce dla Twojego samochodu!

Parking długoterminowy przy lotnisku

Jednodniowy postój nie jest ogromnym wydatkiem – problemy zaczynają się w sytuacji, gdy pojazd musi czekać na nas tydzień lub dłużej. Modlin Parking, położony zaledwie 50 metrów od lotniska Modlin, oferuje najwyższej jakości usługi za niezwykle atrakcyjną cenę. Profesjonalna, 24-godzinna ochrona, monitoring, oświetlenie, a także bezpłatny transport z parkingu na lotnisko i z powrotem – wszystko to (i znacznie więcej) znajduje się w naszej ofercie.