Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Dostęp do Wi-Fi Możliwość dopompowania kół Pomoc przy uruchomieniu samochodu Dostęp do ogrzewanego miejsca dla podróżnych

Najbezpieczniejszy parking strzeżony w Modlinie

Parking przy lotnisku powinien przede wszystkim być bezpieczny. Zostawiając swój samochód przy porcie lotniczym na dłuższy okres, niż kilka dni, musisz mieć pewność, że znajduje się on w dobrych rękach. Z tego względu nasz Modlin Parking jest strzeżony przez profesjonalną firmę ochroniarską. Bez względu na to, dokąd lecisz i jak długo będzie trwała Twoja podróż, samochód, który u nas zostawisz jest zawsze w stu procentach bezpieczny. Teren parkingu jest ogrodzony, wyposażony w system oświetleniowy oraz nowoczesny system parkingowy. Podłoże zbudowane jest z solidnej kostki brukowej. Parkując na Orange Parking przy lotnisku Modlin Warszawa zyskujesz nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygodę i najwyższą jakość usług.

Zostaw swój samochód na parkingu strzeżonym przy porcie lotniczym Modlin Warszawa

W czasie Twojej podróży, nad bezpieczeństwem Twojego samochodu będzie nieustannie czuwać wykwalifikowany personel firmy ochroniarskiej Solid Security. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje auto będzie pod stałą ochroną licencjonowanych pracowników – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamiast martwić się o to, czy zastaniesz swój pojazd na parkingu po powrocie z wakacji, lepiej zrelaksuj się i zapomnij o zbędnych troskach. Komfort i poczucie bezpieczeństwa zyskasz, jeżeli wybierzesz postój na strzeżonym parkingu przy lotnisku Warszawa Modlin.

Dodatkowe zalety parkingu strzeżonego przy lotnisku Warszawa Modlin

Dojazd na lotnisko Modlin może być trudny i kosztowny, zwłaszcza, gdy lot odbywa się w godzinach szczytu. Pasażerom przed podróżą samolotem zazwyczaj towarzyszy duży stres. Jak go uniknąć? Wystarczy dobrze zorganizować swoją podróż na lotnisko. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Warszawie, czy w innym mieście, najwygodniej będzie Ci dojechać na lotnisko Modlin swoim własnym samochodem. Z myślą o komforcie i wygodzie naszych klientów oferujemy korzystne ceny za postój na naszym parkingu strzeżonym. Korzystając z naszej oferty nie będziesz musiał martwić się o swoje auto, a zyskasz jeszcze więcej czasu na relaks i radość z podróży! Gwarantujemy, że jak wrócisz ze swojej wycieczki, to Twoje auto będzie na Ciebie czekać na naszym parkingu w nienagannym stanie.

Dodatkowo w cenie parkowania zapewniamy naszym klientom dowóz bezpośrednio na lotnisko Modlin, a także przyjedziemy po Ciebie pod sam terminal przylotów, gdy wylądujesz w Warszawie!

Parking Modlin StrzeżonyLotnisko Modlin - parking strzeżonyLotnisko Modlin - parking strzeżony