Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Dostęp do Wi-Fi Możliwość dopompowania kół Pomoc przy uruchomieniu samochodu Dostęp do ogrzewanego miejsca dla podróżnych

Lotnisko Warszawa Modlin

Lotnisko Modlin z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród podróżujących. Nic w tym dziwnego – jest nowoczesny, przystosowany do potrzeb podróżnych, zadbano w nim o każdy szczegół tak, aby szybko i w pełni profesjonalnie obsłużyć pasażerów podróżujących samolotami. Dowiedz się, za co podróżni pokochali port lotniczy Modlin w Warszawie.

Odloty z Warszawy w każdą stronę świata

Ten znajdujący się 35 km od Warszawy w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki port lotniczy obsługuje każdego dnia ok. 7 tysięcy pasażerów, co w ciągu roku daje imponujący wynik ok. 3,5 milionów podróżnych. Tak duża popularność Modlina to zasługa nie tylko jego nowoczesnej infrastruktury połączonej z szybką i profesjonalną obsługą, ale również z możliwością wyboru ponad 50 różnych kierunków podróży. Jest on też ceniony ze względu na sprawną i szybką komunikację, która zapewnia bezpośrednie połączenie nie tylko z/do Warszawy, ale i wielu innych polskich miast. Dzięki takiemu udogodnieniu bezproblemowo dostaniemy się do celu i to bez konieczności dźwigania ciężkich walizek.

Dokąd polecieć z portu lotniczego Modlin?

Nie wiesz dokąd polecieć na wakacje? Odwiedź stronę internetową lotniska Warszawa Modlin, która może stać się inspiracją zarówno do dalekich, jak i nieco bliższych wakacyjnych podróży. Ponieważ port lotniczy obsługiwany jest między innymi przez tanie linie lotnicze Ryanair, zawsze możemy znaleźć promocyjne loty w atrakcyjnej cenie. Najpopularniejsze, na jakie decydują się urlopowicze to:

Modlin Parking skonstruował swoją ofertę również z myślą o najchętniej wybieranych biznesowych destynacjach, dlatego znajdziesz tu także loty do: Niemiec, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii, Norwegii, Danii, Szwecji, Hiszpanii czy Włoch.

Bez atrakcyjnych połączeń nie pozostawiono również podróżujących za pracą Polaków. Port lotniczy Warszawa Modlin wyselekcjonował najchętniej wybierane przez emigrantów zarobkowych kierunki i przygotował stałą ofertę dla wszystkich wybierających się do: Londynu, Dublina, Brukseli, Oslo, Glasgow, Manchesteru, Edynburga, Belfastu, Eindhoven, Sztokholmu czy Kolonii.

Warszawa - lotnisko modlinLotniska - warszawa modlinParking przy modlinie Warszawa

Nowoczesny i ergonomiczny port lotniczy Warszawa Modlin

Warszawa Modlin lotnisko to stanowiący 13 128 metrów kwadratowych powierzchni dwukondygnacyjny terminal, który został zaprojektowany w taki sposób, by stać się nowoczesnym oraz w pełni ergonomicznym portem lotniczym. Poruszanie się po terminalu lotniska odbywa się szybko i sprawnie; został on również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przygotowano specjalnie oznaczone stanowiska, dzięki którym odprawa przebiega łatwo i w pełni profesjonalnie, a w razie jakichkolwiek trudności można skorzystać z pomocy asysty.

Na terenie lotniska znajduje się także: ogólnodostępne bezpłatne WiFi, strefa gastronomiczna, w której podróżujący mogą wypoczywać oraz spokojnie spożywać posiłki, a także ratownicy medyczni, kantory, bankomaty czy sklepy.

Lotnisko Modlin Warszawa – Dodatkowe informacje dla podróżujących

Przed pierwszą podróżą samolotem warto zapoznać się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi lotniska, z którego wylatujesz, a także zasad dotyczących podróży samolotem. Większość osób niepotrzebnie stresuje się tego typu podróżami, co głównie wynika z braku doświadczenia. Im więcej informacji zgromadzisz, tym będziesz spokojniejszy.

Jak wygląda lotnisko Warszawa Modlin?

Lotnisko podzielone jest na dwie strefy – ogólnodostępną, która znajduje się przy wejściu na lotnisko, oraz halę odlotów, która dostępna jest dla pasażerów po odprawie bagażowej i paszportowej. Na lotnisku są kawiarnie, lodziarnia, restauracja i sklepy z przekąskami. W oczekiwaniu na lot zdążysz napić się herbaty i zjeść ciepły posiłek lub kanapkę. Miłośnicy zakupów znajdą coś dla siebie w strefie Duty Free. Napoje alkoholowe, kosmetyki, perfumy i wiele innych produktów czeka tam na podróżnych w atrakcyjnych cenach.