Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Zaledwie 50 metrów od lotniska Modlin Warszawa i w dodatku w wyjątkowo przystępnej cenie – Modlin Parking to miejsce, gdzie bezpiecznie i najtaniej pozostawisz swój samochód.

Modlin Parking położony jest w niewielkiej odległości od terminali pasażerskich. Dzięki temu nie musisz martwić się o inne środki transportu, którymi dojedziesz pod budynek lotniska. Ponadto, jeśli zostawiasz u nas swoje auto, zapewnimy transport dla Ciebie i Twoich bagaży na samo lotnisko.

Parking Modlin to także atrakcyjne ceny, które odpowiadają oferowanemu standardowi. Poniżej prezentujemy aktualny cennik miejsc postojowych na naszym parkingu.

Parking Długoterminowy – Cennik

Naszym klientom zapewniamy przystępne ceny na parkingu długoterminowym. Pozostawiając samochód na parkingu Modlin na dłużej, zapłacisz mniej za dobę postoju.

Czas postoju
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10-14 dni
każda kolejna
doba
abonament
miesięczny
Opłata
75 zł
85 zł
90 zł
95 zł
100 zł
110 zł
120 zł
125 zł
130 zł
140 zł
5 zł 
200 zł 

Dowóz na lotnisko wliczony w cenę!

 

Za co płacisz na parkingu?

Cena za miejsce postojowe obejmuje całodobową ochronę oraz bezpłatny transport z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Właśnie dlatego jest u nas tanio! Na naszym dobrze oświetlonym parkingu zostawisz auto, które będzie strzeżone przez profesjonalną firmę ochroniarską 24/h.

Sprawdź ofertę Orange Parking przy lotnisku Modlin Warszawa, od 75.00 do 140 .

Najtańsze Parkowanie przy Lotnisku Modlin

Tani parking Modlin to miejsce, gdzie możesz pozostawić samochód zarówno na jeden dzień, jak i na kilka tygodni. Stałym klientom proponujemy abonament miesięczny w przystępnej cenie.

Czym się różni parkowanie krótko- od długoterminowego?

Parkowanie krótkoterminowe trwa od jednego do kilku dni. Jednak na naszym parkingu długoterminowym możesz zostawić samochód nawet na kilka tygodni. Im dłużej zostawiasz samochód, tym mniej płacisz za dobę postoju. Możesz również skorzystać z najtańszej opcji abonamentowej.

Tanie miejsce parkingowe w Modlinie

Orange Parking w Modlinie to opcja dla osób, które cenią sobie sprawny kontakt i wysoką jakość usług. Żaden parking w okolicy nie zapewni ich w tak atrakcyjnej cenie jak my! Jeśli więc koszt jest dla Państwa czynnikiem decydującym przy wyborze miejsca parkingowego, dalsze poszukiwania nie mają sensu. Orange Parking gwarantuje wszystko, co najważniejsze.

Modlin Parking jest w Warszawie

Parking Modlin położony jest w bliskiej odległości od lotniska Modlin w Warszawie. Jeżeli w najbliższym czasie wybierasz się w podróż za granicę, zarezerwuj miejsce postojowe online i nie martw się o to, gdzie zostawisz swoje auto!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług. Nie czekajcie Państwo i już teraz zarezerwujcie miejsce na naszym parkingu przy porcie lotniczym Warszawa Modlin. Państwa samochód będzie w dobrych rękach. Do zobaczenia na miejscu!