Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Cennik Parkingu – Lotnisko Modlin

 

Szanowni Państwo,

               W związku z tym, iż Spółka Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa – Modlin z dniem 01.03.2018r. wprowadza opłatę za każdorazowy wjazd na teren lotniska w wysokości 25 złotych, Parking Orange zmuszony został doliczyć opłatę 50 zł. za transfer  parking –  lotnisko – parking do opłat korzystania z parkingu. Jednocześnie informujemy, iż w przypadku zmiany polityki Portu Lotniczego w tym zakresie, przywrócimy poprzedni cennik.

Zaledwie 50 metrów od lotniska Modlin Warszawa i w dodatku w wyjątkowo przystępnej cenie – Modlin Parking to miejsce, gdzie bezpiecznie i najtaniej pozostawisz swój samochód.

Modlin Parking położony jest w niewielkiej odległości od terminali pasażerskich. Dzięki temu nie musisz martwić się o inne środki transportu, którymi dojedziesz pod budynek lotniska. Ponadto, jeśli zostawiasz u nas swoje auto, zapewnimy transport dla Ciebie i Twoich bagaży na samo lotnisko.

Parking Modlin to także atrakcyjne ceny, które odpowiadają oferowanemu standardowi. Poniżej prezentujemy aktualny cennik miejsc postojowych na naszym parkingu.

Najtańsze Parkowanie przy Lotnisku Modlin

Tani parking Modlin to miejsce, gdzie możesz pozostawić samochód zarówno na jeden dzień, jak i na kilka tygodni. Stałym klientom proponujemy abonament miesięczny w przystępnej cenie.

Za co płacisz na parkingu?

Cena za miejsce postojowe obejmuje całodobową ochronę oraz bezpłatny transport z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Właśnie dlatego jest u nas tanio! Na naszym dobrze oświetlonym parkingu zostawisz auto, które będzie strzeżone przez profesjonalną firmę ochroniarską 24/h.


Sprawdź ofertę Orange Parking przy lotnisku Modlin Warszawa, od 75.00 do 140 .

Parking Długoterminowy – Cennik

Naszym klientom zapewniamy przystępne ceny na parkingu długoterminowym. Pozostawiając samochód na parkingu Modlin na dłużej, zapłacisz mniej za dobę postoju.

 

Dowóz na lotnisko wliczony w cenę

 

Czas postoju   Opłata brutto
1 dzień 75,- pln
2 dni 85,- pln
3 dni 90,- pln
4 dni 95,- pln
5 dni 100,- pln
6 dni 110,- pln
7 dni 120,- pln
8 dni 125,- pln
9 dni 130,- pln
10-14 dni 140,- pln
każda kolejna doba 5,- pln
abonament miesięczny 200,- pln

 

Czym się różni parkowanie krótko- od długoterminowego?

Parkowanie krótkoterminowe trwa od jednego do kilku dni. Jednak na naszym parkingu długoterminowym możesz zostawić samochód nawet na kilka tygodni. Im dłużej zostawiasz samochód, tym mniej płacisz za dobę postoju. Możesz również skorzystać z najtańszej opcji abonamentowej.

Modlin Parking jest w Warszawie

Parking Modlin położony jest w bliskiej odległości od lotniska Modlin w Warszawie. Jeżeli w najbliższym czasie wybierasz się w podróż za granicę, zarezerwuj miejsce postojowe online i nie martw się o to, gdzie zostawisz swoje auto!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług. Nie czekajcie Państwo i już teraz zarezerwujcie miejsce na naszym parkingu przy porcie lotniczym Warszawa Modlin. Państwa samochód będzie w dobrych rękach. Do zobaczenia na miejscu!