Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Szanowni Państwo,

               W związku z tym, iż Spółka Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa – Modlin z dniem 01.03.2018r. wprowadza opłatę za każdorazowy wjazd na teren lotniska w wysokości 25 złotych, Parking Orange zmuszony został doliczyć opłatę 50 zł. za transfer  parking –  lotnisko – parking do opłat korzystania z parkingu. Jednocześnie informujemy, iż w przypadku zmiany polityki Portu Lotniczego w tym zakresie, przywrócimy poprzedni cennik.

 

Cennik parkingu Orange

 

Dowóz na lotnisko wliczony w cenę

 

Czas postoju   Opłata brutto
1 dzień 75,- pln
2 dni 85,- pln
3 dni 90,- pln
4 dni 95,- pln
5 dni 100,- pln
6 dni 110,- pln
7 dni 120,- pln
8 dni 125,- pln
9 dni 130,- pln
10-14 dni 140,- pln
każda kolejna doba 5,- pln
abonament miesięczny 200,- pln

 

Modlin Parking – u nas jest najtaniej!

Oferujemy Państwu bezpieczny, zaufany oraz bardzo dobrze oświetlony parking przy lotnisku w Modlinie. O monitorowanie bezpieczeństwa na naszym parkingu dba profesjonalna firma ochroniarska. Państwa samochody będą strzeżone przez całą dobę. A wszystko to w bardzo konkurencyjnych cenach. Jeżeli zastanawiacie się Państwo, ile kosztuje sprawdzony parking przy lotnisku Modlin Warszawa, to sprawdźcie nasz cennik. Na tle konkurencji wyróżniają nas niskie ceny, najniższe w przypadku postoju długoterminowego. Nigdzie w pobliżu nie znajdą Państwo parkingu, który równie tanio i profesjonalnie zaopiekuje waszym pojazdem, do czasu przylotu.

Zaparkuj 50 metrów od lotniska Modlin

Modlin Parking posiada bardzo dogodną lokalizację, ponieważ położony jest w niewielkiej odległości (zaledwie 50 metrów) od terminali pasażerskich lotniska Modlin w Warszawie. Zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości obsługę oraz profesjonalną, 24-godzinną ochronę. W ramach opłaty za parking długoterminowy i krótkoterminowy gwarantujemy Państwu bezpłatny transport z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking w wygodnym, przestrzennym samochodzie. Dzięki temu nie będziecie Państwo musieli iść z bagażami w niekomfortowych warunkach.

Najtańszy parking długoterminowy – Modlin Parking

Nasz parking zlokalizowany tuż przy porcie lotniczym Modlin Warszawa jest tani i w pełni profesjonalny. Gwarantujemy satysfakcję ze świadczonych przez nas usług. Potwierdzi to wiele z naszych zadowolonych klientów. Dbamy o Państwa samochody i robimy to najtaniej! Dlatego jeśli szukają Państwo miejsca, które położone jest w pobliżu lotniska Modlin, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług. Nie czekajcie Państwo i już teraz zarezerwujcie miejsce na naszym parkingu przy porcie lotniczym Warszawa Modlin. Państwa samochód będzie w dobrych rękach. Do zobaczenia na miejscu!