Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Dostęp do Wi-Fi Możliwość dopompowania kół Pomoc przy uruchomieniu samochodu Dostęp do ogrzewanego miejsca dla podróżnych

Orange Parking - komfort i wygoda tuż przy porcie lotniczym ModlinParking strzeżony Modlin Orange znajduje się zaledwie 50 metrów od terminala odlotów na lotnisku Modlin Warszawa. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę, 24-godzinną ochronę samochodów, a także dowóz z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking.

Jeżeli zastanawiają się Państwo ile kosztuje parking na lotnisku w Modlinie - wystarczy, że zapoznacie się z naszym cennikiem. Dla osób często podróżujących i wybierających parking długoterminowy przygotowaliśmy specjalne oferty cenowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z opiniami na temat naszego parkingu!Super parking , blisko lotniska-polecam.Ewa.

Ewa W. klient

Tanio i bezpiecznie. Polecam każdemu, kto będzie leciał z Modlina i przyjeżdża samochodem

Marta klient

Rewelacja! Rezerwacja przez internet bezproblemowa. Transport z parkingu do terminala i z terminala na parking po telefonicznym zgłoszeniu mimo godzin nocnych, bardzo atrakcyjne ceny. W razie potrzeby napewno ponownie skorzystam z Państwa usług. Gorąco polecam ten parking. Piotr.

Piotr klient

dzięki, sprawna i prosta rezerwacja,odwóz i przywóz z lotniska,cena przystępna pozdr Artur

Artur klient