Formularz rezerwacyjny

Długoterminowy parking za niewielki koszt

Lotnisko Modlin to drugi największy port lotniczy w aglomeracji warszawskiej. Wspiera znacznie większy port – Lotnisko im. Fryderyka Chopina, obsługując głownie tanie linie lotnicze oraz loty czarterowe. W jego pobliżu znajduje się oczywiście wiele parkingów długoterminowych, na których można pozostawić swój samochód na czas podróży. Parking taki port lotniczy Warszawa Modlin (i powrót z niego) własnym samochodem.

Ochrona parkingu 24 godziny na dobę

Oferta OrangeParking Modlin wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko z uwagi na wysoką jakością świadczonych usług, ale również na atrakcyjnie niskie ceny. Nasz długoterminowy parking przy lotnisku jest dobrze utrzymany, doskonale oświetlony i monitorowany 24 godziny na dobę przez profesjonalną firmę ochroniarską. Gwarantuje to, że Państwa samochód pozostanie w dobrych rękach podczas Waszej nieobecności.

Promocyjne ceny

Dzięki promocji wiosennej, za pozostawienie samochodu na naszym parkingu na okres od 10 do 14 dni zapłacą Państwo jedynie 110 zł! Każda kolejna doba kosztuje zaś tylko 5 zł! Jest to szczególnie korzystne w przypadku długich podróży (korzystniejsze z każdym kolejnym dniem). Istnieje również możliwość wykupienia abonamentu miesięcznego na pobyt długoterminowy za jedyne 246 zł. W cenę postoju wliczony jest transport z parkingu na lotnisko Modlin Warszawa, a także z lotniska na parking, po powrocie z wyjazdu.

 

Naprawdę warto skorzystać z takiej okazji – tani Orange Parking Modlin to bezpieczne miejsce dla Twojego samochodu!

 

Parking długoterminowy - lotnisko modlinParking długoterminowy - lotnisko modlinParking długoterminowy - lotnisko modlin