Formularz rezerwacyjny

Najbezpieczniejszy parking strzeżony w Modlinie

Parking przy lotnisku powinien przede wszystkim być bezpieczny. Zostawiając swój samochód przy porcie lotniczym na dłuższy okres, niż kilka dni, musisz mieć pewność, że znajduje się on w dobrych rękach. Z tego względu nasz Modlin Parking jest strzeżony przez profesjonalną firmę ochroniarską. Bez względu na to, dokąd lecisz i jak długo będzie trwała Twoja podróż, samochód, który u nas zostawisz jest zawsze w stu procentach bezpieczny . Teren parkingu jest ogrodzony, wyposażony w system oświetleniowy oraz nowoczesny system parkingowy. Podłoże zbudowane jest z solidnej kostki brukowej. Parkując na Orange Parking przy lotnisku Modlin Warszawa zyskujesz nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygodę i najwyższą jakość usług.

Zostaw swój samochód na parkingu strzeżonym przy porcie lotniczym Modlin Warszawa

W czasie Twojej podróży, nad bezpieczeństwem Twojego samochodu będzie nieustannie czuwać wykwalifikowany personel firmy ochroniarskiej Solid Security. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje auto będzie pod stałą ochroną licencjonowanych pracowników – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamiast martwić się o to, czy zastaniesz swój pojazd po powrocie z wakacji, lepiej zrelaksuj się i zapomnij o zbędnych troskach. Zyskasz to, jeżeli wybierzesz postój na strzeżonym parkingu przy lotnisku Warszawa Modlin.

Nie martw się o swoje auto i ciesz się podróżą! Po powrocie będzie ono na Ciebie czekać.
Dodatkowo w cenie parkowania zapewniamy dowóz bezpośrednio na lotnisko, a także przyjedziemy po Ciebie, gdy wylądujesz w Warszawie!

Lotnisko Modlin - parking strzeżonyLotnisko Modlin - parking strzeżonyLotnisko Modlin - parking strzeżony