Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Dostęp do Wi-Fi Możliwość dopompowania kół Pomoc przy uruchomieniu samochodu Dostęp do ogrzewanego miejsca dla podróżnych

Poznaj powody, dla których warto zostawić samochód przy lotnisku

Wyjeżdżasz na wakacje albo w podróż służbową i nie wiesz co zrobić ze swoim samochodem? Najwygodniej będzie pojechać nim na lotnisko. Zwłaszcza że parking przy porcie nie musi zrujnować twojego portfela. W niniejszym artykule podpowiemy, dlaczego warto zostawić samochód przy lotnisku.

Każdemu wyjazdowi, bez względu na to, czy jest nim długo wyczekiwany urlop, czy tylko podróż służbowa, towarzyszy stres. Liczne formalności, jakie musimy dopełnić przed wyjazdem, takie jak rezerwacja hoteli, ubezpieczenie, ewentualne wizy i szczepienia, dopilnowanie, by spakować wszystkie niezbędne rzeczy i akcesoria sprawiają, że czujemy się sfrustrowani i podenerwowani. Często zapominamy przy tym o swoim samochodzie;. Nierzadko na ostatnią chwilę zastanawiamy się, co możemy z nim zrobić podczas swojej nieobecności. Zostawić pod blokiem i ryzykować, że ktoś go porysuje lub ukradnie? A może opłacić prywatny parking i dojechać taksówką na lotnisko? Rozwiązanie jest dużo prostsze! Możemy pozostawić swoje auto na strzeżonym lotniskowym parkingu i podarować sobie komfort podróży oraz spokój podczas wyjazdu. Dlaczego warto zdecydować się na taką opcję?

Wygoda i komfort podróży

Wyjeżdżając na wakacje, zwłaszcza w większym rodzinnym gronie, trudno jest zabrać się ze wszystkimi bagażami na lotnisko komunikacją publiczną czy nawet taksówką. Ta ostatnia generuje dodatkowo niemałe koszty, natomiast podróż transportem publicznym jest w tym wypadku nie tylko niepraktyczna, ale również czasochłonna i bardzo stresująca. Jeżeli nie przyjedzie bądź spóźni nam się autobus, ryzykujemy, że nie uda nam się dotrzeć do portu na czas. Dlatego najwygodniej jest pojechać na lotnisko własnym samochodem. Bez problemu zapakujemy wszystkie walizki, a dzięki transferowi, który często jest w cenie parkingowego lotniska, dostaniemy się komfortowo do naszego terminala. Takie rozwiązanie nie tylko oszczędzi nam niepotrzebnego stresu, ale sprawi, że nawet powrót do domu będzie o wiele bardziej przyjemny.

Nie musisz nikogo prosić o zawiezienie i odebranie z lotniska

Niektórym wydaje się, że prośba o podwózkę stanowi dobre rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić kilka złotych na taksówkach czy parkingach. Jednak proszenie rodziny czy znajomych o pomoc nie zawsze jest komfortowe zarówno dla nas, jak i dla naszych bliskich. Czujemy się niezręcznie, obarczając ich swoimi problemami. Co więcej, dla nich to również stresująca sytuacja, ponieważ będą czuć się odpowiedzialni za dowiezienie nas na czas, czy też za nasz samochód (jeśli to nim będziemy podróżować). To może rodzić niepotrzebne napięcia i nieprzyjemności!

Nie musisz obawiać się o samochód

Będąc już w kurorcie, nie raz zastanawiamy się, co dzieje się z naszym samochodem i czy aby na pewno wszystko jest w porządku. Pozostawiając auto pod blokiem bądź w innym niestrzeżonym miejscu ryzykujemy nie tylko jego porysowanie czy uszkodzenie, ale także kradzież. parking przy lotnisku Modlin jest zatem nie tylko wygodniejszą opcją, ale przede wszystkim bezpieczną. Obiekt jest ogrodzony oraz monitorowany przez 24 godziny na dobę. Posiada także własną ochronę, która czuwa nad bezpieczeństwem samochodów. Dzięki temu mamy pewność, że wszystko jest w porządku i nie psujemy sobie wakacji ze względu na obawy o bezpieczeństwo samochodu.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Pozostawiając samochód na parkingu przy lotnisku, oszczędzamy zarówno czas, jak i pieniądze. Wybierając się na lotnisko własnym autem, nie musimy czekać na taksówkę, ani być skazani na nieprzewidywalną komunikację miejską. Na lotnisko możemy udać się wtedy, kiedy chcemy. Możemy też komfortowo z niego wrócić. Dodatkowo zabezpieczamy nasz samochód przed kradzieżą oraz porysowaniem. To szczególnie ważne, zwłaszcza jeśli nie posiadamy AC. Korzystając z usług ubezpieczonego lotniska, mamy pewność, że w razie pojawienia się jakiejkolwiek szkody, zostanie nam wypłacone odszkodowanie.