Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Dostęp do Wi-Fi Możliwość dopompowania kół Pomoc przy uruchomieniu samochodu Dostęp do ogrzewanego miejsca dla podróżnych

Dlaczego warto wybrać prywatny parking koło lotniska?

Jak powiedział Andresen: „Podróżować to żyć”. Jednak zanim wylecisz na upragniony urlop, musisz zająć się wszystkimi praktycznymi sprawami. Wśród nich bez wątpienia znajduje się dojazd na lotnisko i pozostawienie pojazdu w dogodnym miejscu. Dlatego warto zarezerwować parking, który jest przede wszystkim bezpieczny, ulokowany nieopodal lotniska oraz korzystny cenowo. Czy da się połączyć te 3 wymogi? Oczywiście! Wspomniane kryteria spełnia naszparking strzeżony pod lotniskiem Modlin!

Co oferuje Modlin Parking?

Modlin Parking to nowoczesna placówka, w której bez obaw możesz zostawić swój pojazd na określony czas. Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz na egzotyczne wakacje, na 2 dni do rodziny, czy też czeka Cię dłuższa podróż biznesowa. Ten prywatny parking koło lotniska jest monitorowany 24 godziny na dobę, a wykwalifikowani ochroniarze z doświadczonej firmy SOLID nieustannie sprawują pieczę nad wszystkimi pozostawionymi pojazdami.

prywatny parking koło Modlina

Prywatny parking zawsze wiąże się z większymi udogodnieniami. Żadna nieupoważniona osoba nie ma wstępu na jego teren. Profesjonalni ochroniarze patrolują każdy obszar parkingu. Monitoring obejmuje nawet najdalszy zakamarek powierzchni, a nowoczesne kamery nagrywają każdą minutę. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nikt nie dostanie się do Twojego samochodu, nie zbije szyby, nie uszkodzi go, a już zwłaszcza nie pokusi się o kradzież.

parking koło Modlina

Nasz parking strzeżony pod lotniskiem Modlin nie tylko zapewnia największe bezpieczeństwo, ale jest też usytuowany zaledwie 50m od lotniska. To przysłowiowy rzut beretem! Z dbałości o wygodę klientów oferujemy jednak dowóz pod drzwi portu lotniczego. Podobnie z odbiorem – kiedy tylko wrócisz z podróży, wystarczy telefon, a nasz kierowca od razu po Ciebie przybędzie.

Jak wybrać najlepszy parking koło lotniska? Na co jeszcze zwrócić uwagę? Bez wątpienia na dodatkowe udogodnienia! Na prywatnych parkingach właściciele zapewniają najwyższy komfort – w razie potrzeby pomagają uruchomić pojazd, a nawet dopompować koła. Dzięki temu nie musisz martwić się, że spotkają Cię jakiekolwiek problemy już na początku drogi powrotnej.

Ile kosztuje parking na lotnisku w Modlinie?

Zarezerwowanie miejsca na prywatnym parkingu koło lotniska Modlin nie jest kosztowne. Elastyczna oferta przekłada się na znaczne oszczędności finansowe. Ile kosztuje parking na lotnisku w Modlinie? 1 dzień parkowania to zaledwie 75 zł, gdy 2 dni tylko 85 zł, a 3 dni 90 zł. 7 dni to koszt z rzędu 120 zł, a 14 dni raptem 140 zł. Im dłużej parkujesz, tym cena jest atrakcyjniejsza. Warto też wiedzieć, że na prywatnych parkingach można wykupić dogodny miesięczny abonament. Na naszym Modlin Parking wynosi on 200 zł.

Warto regularnie zaglądać na strony z cennikiem prywatnych parkingów. Stawki mogą się zmieniać, a nierzadko są ogłaszane ciekawe rabaty.

Dlaczego warto wybrać parking strzeżony pod lotniskiem Modlin?

Nowoczesne parkingi prywatne wychodzą naprzeciw klientom i oferują coraz oryginalniejsze dodatkowe usługi. Na przykład na naszym Parkingu Modlin masz swobodny dostęp do sieci Wi-Fi, toalety, a także ogrzewanego pomieszczenia dla podróżnych. Spragnieni klienci mogą też napić się gorącej lub zimnej wody z dystrybutora. Wszystkie wymienione usługi wchodzą w koszt wynajmu miejsca parkingowego.

samolot na lotnisku Modlin

Łatwo zatem zauważyć, że prywatne lotniska oferują szereg dodatkowych udogodnień oraz zapewniają 100% bezpieczeństwa każdemu pojazdowi. To bardzo ważne, ponieważ podczas wyjazdu nie zaprzątasz sobie głowy tym, czy Twój samochód jest pod odpowiednią opieką. Czujesz upragniony spokój niezależnie od tego, na jak długo pozostawiasz go na parkingu Modlin. To obszar monitorowany i chroniony przez wykwalifikowaną ochronę z SOLID 24 godziny na dobę. Do tego krótki formularz rezerwacyjny umożliwia wynajęcie miejsca parkingowego zaledwie w kilka minut!