Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Dostęp do Wi-Fi Możliwość dopompowania kół Pomoc przy uruchomieniu samochodu Dostęp do ogrzewanego miejsca dla podróżnych

Dlaczego warto wybrać Modlin Parking?

Bez względu na to, czy podróżujesz turystycznie, czy biznesowo, należy Ci się komfort, bezpieczeństwo oraz maksimum wygody. Organizacja wyjazdu często kosztuje wiele nerwów, a przygotowania pochłaniają nas na tyle, że nie mamy już czasu, ani energii, aby jechać na lotnisko komunikacją miejską, czy pociągiem. Nic nie zastąpi wygody podjechania niemalże pod sam terminal własnym samochodem. Chcemy Ci to umożliwić, dlatego każdego dnia udoskonalamy ofertę naszego parkingu tuż obok lotniska Modlin. Sprawdź, ile korzyści możesz czerpać z pozostawienia tutaj swojego samochodu na czas podróży!

Modlin Parking – jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Parking strzeżony koło Lotniska Modlin powstał z myślą o wszystkich pasażerach, którym zależy na możliwie najbardziej komfortowym zaplanowaniu podróży. Kiedy kupisz już bilety na lot oraz zorganizujesz zakwaterowanie w miejscu docelowym, pojawia się dylemat, jak dotrzeć na lotnisko, aby oszczędzić jak najwięcej czasu. Podróż swoim samochodem wydaje się najrozsądniejsza, a dodatkowo zwalnia Cię z uciążliwego dźwigania bagażu. Jego przekładanie do pociągu, komunikacji miejskiej, czy taksówki wiąże się również bardzo często z zagubieniem cennych przedmiotów. Na szczęście można tego uniknąć.

Nasz monitorowany parking przy lotnisku Modlin może pochwalić się pomocną oraz doświadczoną obsługą, która pomoże Ci w wielu, niekiedy stresowych sytuacjach. Dzięki temu nie tylko szybko zostawisz swój pojazd na wyznaczonym miejscu i udasz się na swój lot, ale również możliwie szybko odbierzesz auto po powrocie. Nie musisz martwić się drobiazgami, zwłaszcza kiedy na lotnisku pojawisz się odrobinę za późno.

Modlin parking

Modlin Parking – blisko, wygodnie i bezpiecznie

Nasz parking długoterminowy obok lotniska Modlin usytuowany jest tuż obok terminala pasażerskiego, a rozwiązanie to ma naprawdę wiele zalet.

  1. Nie musisz spieszyć się podczas wysiadania z pojazdu, który jedynie podwiózł Cię na lotnisko i nie jest upoważniony do dłuższego postoju. Dzięki temu nie tylko nie zapomnisz zabrać czegoś z samochodu, ale również na spokojnie pożegnasz się ze swoimi bliskimi.
  2. Nawet jeśli na lotnisku pojawisz się kilka minut za późno, to szybko zaparkujesz na wyznaczonym miejscu, zabierzesz rzeczy i udasz się na halę odlotów. Do pokonania masz bardzo mały dystans. Nie bez powodu nasi użytkownicy uznali nas za najlepszy parking koło lotniska Modlin.
  3. Parkowanie w pobliżu lotniska oznacza jednak wygodę w obie strony. Możesz więc cieszyć się podwójną satysfakcją, kiedy po męczącym locie już po kilku minutach znajdziesz się we własnym, dobrze Ci znanym pojeździe, którym podjedziesz pod sam dom. Bez dodatkowego oczekiwania, dźwigania bagażów oraz stresu.

Parking samochodowy Modlin może pochwalić się również sprawnym monitoringiem całego obiektu. Dzięki temu możesz zostawić tutaj swoje auto bez obaw o kradzież, zarysowanie, czy zgubienie drobniejszych elementów, jak np. kołpaki. Nie ważne, czy wybierasz się na wakacje, czy wylatujesz w celach biznesowych, masz czystą głowę i nie musisz się o nic zamartwiać. Sprawę ułatwia też dobre oświetlenie płyty parkingu, dzięki czemu nagrania na monitoringu są bardzo czytelne.

Dobre oświetlenie ma jednak również więcej zalet. Wyobraź sobie, że wracasz do kraju późnym wieczorem, a na parkingu jest tak ciemno, że nawet nie możesz znaleźć swojego samochodu w gąszczu podobnych marek. U nas takie sytuacje się nie zdarzają, ponieważ nie tylko masz jasno wyznaczone miejsce, gdzie pozostawiasz swój pojazd, ale również możesz go szybko dojrzeć z daleka. Oświetlenie znacznie ułatwia też sam proces pakowania bagażu i wsiadania do auta, dzięki czemu żadna torba nie zostanie przeoczona i zapomniana.

Lotnisko Modlin – parkingi prywatne w dobrej cenie

Prywatny parking koło lotniska Modlin ma jeszcze jedną ważną zaletę, którą jest możliwość rezerwacji miejsca przez Internet. To kolejny sposób na oszczędzenie wielu cennych minut oraz niepotrzebnego stresu. Opcja ta pozwala także uniknąć niepewności, jaka wiąże się z koniecznością poszukiwania wolnego miejsca parkingowego, a kiedy przyjechaliśmy już na lotnisko własnym samochodem, to zwykle nie ma już czasu na odwrót.

Internetowa rezerwacja miejsc umożliwia załatwienie wszystkim formalności zdalnie. Co ciekawe, podczas rezerwacji miejsca parkingowego i określenia okresu postoju możesz z góry opłacić korzystanie z parkingu. To kolejny atut zwalniający Cię z dodatkowego obowiązku, jakim jest opłata za postój w dniu odlotu. Dzięki temu nie musisz martwić się ani poszukiwaniem karty płatniczej, ani gotówki. Wysiadasz z auta i jesteś gotowy do rozpoczęcia swojej podróży. Czy to się opłaca? Oczywiście! Naliczane opłaty są adekwatne do czasu postoju, dlatego nawet parkowanie długoterminowe wychodzi bardzo korzystnie. Wybierz Modlin Parking i nie martw się o swój samochód!