Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Najlepszy parking w okolicy!

Lotnisko w Modlinie nie tylko odciążyło warszawskie Okęcie pod względem ruchu lotniczego, ale również wydatnie przyczyniło się do rozwoju miejscowej infrastruktury. Pojawiły się nowe punkty usługowe, pensjonaty, sklepy oraz, rzecz jasna, parkingi strzeżone. Te ostatnie przeznaczone są przede wszystkim dla turystów oraz osób, które z różnych powodów muszą na czas podróży pozostawić samochód w bezpiecznym miejscu.

Orange Modlin Parking

Orange Modlin Parking jest miejscem, które na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się na tle konkurencji. Ktoś mógłby pomyśleć: „Ot – kolejny parking strzeżony, w okolicy jest takich mnóstwo!”. Różnice zaczynają się jednak już na etapie rezerwacji – miła i wykwalifikowana obsługa jest w stanie udzielić wyczerpującej i rzeczowej odpowiedzi na każde pytanie.

Blisko, tanio i bezpiecznie

Lokalizacja również bardzo pomaga gdyż parking znajduje się zaledwie kilkadziesiąt metrów od terminala pasażerskiego. Opcja bezpłatnego transferu (na lotnisko i z powrotem), nowoczesny system monitoringu czy rejestracja wjazdów i wyjazdów to tylko niektóre zalety tej nowoczesnej placówki. Dla wszystkich osób podróżujących z lotniska Modlin mamy następujący komunikat: Nasz parking jest najlepszy w okolicy – charakteryzuje go najlepsza obsługa i niezwykle atrakcyjne ceny.