Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Gdy cena jest czynnikiem decydującym

Podróż, bez względu na to czy chodzi o krótki wyjazd służbowy czy dwutygodniowe wakacje, pociąga za sobą pewną dozę planowania i przygotowań. Jeśli zamierzamy skorzystać z linii lotniczych, a od lotniska dzieli nas większa odległość, dojeżdżamy pod nie własnym samochodem. Jedną z decyzji, jakie musimy podjąć przed odlotem jest w takim wypadku wybór parkingu, na którym pozostawimy nasz pojazd. Chcemy by był bezpieczny i stale monitorowany, ale równie ważny czynnik stanowi dobowa cena miejsca parkingowego.

Parking długoterminowy przy lotnisku

Jednodniowy postój nie jest ogromnym wydatkiem – problemy zaczynają się w sytuacji, gdy pojazd musi czekać na nas tydzień lub dłużej. Modlin Parking, położony zaledwie 50 metrów od lotniska Modlin, oferuje najwyższej jakości usługi za niezwykle atrakcyjną cenę. Profesjonalna, 24-godzinna ochrona, monitoring, oświetlenie, a także bezpłatny transport z parkingu na lotnisko i z powrotem – wszystko to (i znacznie więcej) znajduje się w naszej ofercie.

Tanie miejsce parkingowe w Modlinie

Orange Parking w Modlinie to opcja dla osób, które cenią sobie sprawny kontakt i wysoką jakość usług. Żaden parking w okolicy nie zapewni ich w tak atrakcyjnej cenie jak my! Jeśli więc koszt jest dla Państwa czynnikiem decydującym przy wyborze miejsca parkingowego, dalsze poszukiwania nie mają sensu. Orange Parking gwarantuje wszystko, co najważniejsze.