Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Dostęp do Wi-Fi Możliwość dopompowania kół Pomoc przy uruchomieniu samochodu Dostęp do ogrzewanego miejsca dla podróżnych

Parking koło lotniska – cena nie musi przyprawiać Cię o zawrót głowy!

Podróż, bez względu na to, czy chodzi o krótki wyjazd służbowy, czy dwutygodniowe wakacje, pociąga za sobą pewną dozę planowania i przygotowań. Jeśli zamierzasz skorzystać z linii lotniczych, a od lotniska dzieli Cię większa odległość, dojeżdżasz pod nie własnym samochodem. Jedną z decyzji, jakie musisz podjąć przed odlotem, jest w takim wypadku wybór parkingu, na którym pozostawisz swój pojazd. Zapewne chcesz, by był to parking strzeżony i stale monitorowany, ale równie ważny czynnik stanowi dobowa cena miejsca parkingowego. Poznaj tani parking przy lotnisku Modlin!

Parking długoterminowy przy lotnisku Modlin

Jednodniowy postój w okolicy lotniska nie jest ogromnym wydatkiem – problemy zaczynają się jednak w sytuacji, gdy swój pojazd zostawiasz na tydzień lub dłużej. Parking długoterminowy Modlin przygotował jednak dla Ciebie specjalną ofertę, dzięki której opłata za parkowanie nie nadwyręży Twojego portfela. Dodatkowo istnieje wiele powodów, dla których warto zostawić tutaj swój samochód przed podróżą. Jeśli jesteś więc na etapie planowania swojego wylotu, koniecznie zapoznaj się z zaletami pozostawienia własnego auta w bezpośredniej bliskości płyty lotniska.

Modlin Parking położony jest zaledwie 50 metrów od lotniska Modlin, co ma wiele istotnych zalet. Wśród nich należy wymienić:

  • Oszczędność czasu, która jest ważna, zwłaszcza jeśli na lotnisku pojawisz się kilka minut za późno.
  • Szybkie przeniesienie bagażu do hali odlotów.
  • Dotarcie na lotnisko bez stresu o opóźnienia związane z kursowaniem autobusów, czy pociągów.
  • Szybki powrót do własnego auta po długim i męczącym locie.
  • Możliwość powrotu do samochodu, jeśli zapomnisz ważnego bagażu, biletu lotniczego lub dokumentów.

Dodatkowo zawsze możesz liczyć na pomoc doświadczonego i empatycznego personelu. Tani parking przy lotnisku Modlin oferuje najwyższej jakości usługi za niezwykle atrakcyjną cenę. Profesjonalna, 24-godzinna ochrona, monitoring, oświetlenie, a także bezpłatny transport z parkingu na lotnisko i z powrotem – wszystko to (i znacznie więcej) znajduje się w naszej ofercie. Dzięki temu możesz przygotować się do odlotu bez stresu, a w czasie wyjazdu zapomnisz o wszystkich problemach i wątpliwościach. Twoje auto jest tutaj bezpieczne.

Parking koło lotniska – cena nie musi być wysoka

Parkowanie przy lotnisku Modlin wcale nie musi być drogie, a jego cena uzależniona jest od czasu postoju. Nie ważne więc, czy wyjeżdżasz na 2 dni, czy Twój pobyt za granicą będzie trwał tydzień. Cena zawsze ustalana jest na podstawie realnie wykorzystanych dni postojowych. Zapewne zamartwiasz się, że dłuższy postój zrujnuje Twoje finanse. Tymczasem takie twierdzenie jest zupełnie nieadekwatne do naszego cennika!

Parkowanie przy lotnisku na naszym terenie i cena idą w parze. Aby ograniczyć Twoje koszty, każda kolejna doba postojowa jest tańsza, a pieniądze zostają w Twoim portfelu. Nie wierzysz? Już udowadniamy. 1-dniowy postój na naszym parkingu to koszt 75 zł, jednak 2 dni kosztują zaledwie 10 zł więcej, a więc 85 zł. Za kolejną dobę wcale nie musisz więc zapłacić kolejnych 75 zł. Analogicznie postój od 10 do 14 dni oznacza dla Ciebie stałą kwotę do zapłaty w wysokości 140 zł.

Jeśli jednak wyjeżdżasz biznesowo nawet kilka razy w miesiącu, a do kraju wracasz jedynie załatwić niezbędne formalności i się przepakować, możesz zdecydować się na pakiet miesięczny. Wtedy płacisz tylko 200 zł, a Twój pojazd może stać u nas równo przez cały miesiąc. Takie rozwiązanie się opłaca i jak sam widzisz, wcale nie jest kosztowne. Zwłaszcza jeśli pod uwagę weźmiesz wygodę, oszczędność czasu oraz ilość nerwów, jaką możesz sobie zaoszczędzić.

Tani parking przy lotnisku Modlin

Prywatny parking w Modlinie to opcja dla osób, które poza komfortowym podróżowaniem, cenią sobie również sprawny kontakt i wysoką jakość usług. Żaden parking w okolicy nie zapewni Ci tego wszystkiego w tak atrakcyjnej cenie, jak my! Jeśli więc tuż obok bezpieczeństwa pojazdu koszt jest dla Ciebie czynnikiem decydującym przy wyborze miejsca parkingowego, dalsze poszukiwania nie mają sensu. Modlin Parking gwarantuje wszystko, czego potrzebujesz.

Dodatkowo swoje miejsce parkingowe możesz zarezerwować na wybrany czas za pośrednictwem Internetu, co zdejmuje Ci z głowy dodatkowe obowiązki w dniu odlotu. Za pośrednictwem naszego systemu online jednak nie tylko zarezerwujesz miejsce, ale również załatwisz wszystkie formalności oraz opłacisz postój. Takie rozwiązanie ma same plusy, które pozwolą Ci wylecieć za granicę ze spokojną głową. Przekonaj się o tym!