Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Dostęp do Wi-Fi Możliwość dopompowania kół Pomoc przy uruchomieniu samochodu Dostęp do ogrzewanego miejsca dla podróżnych

5 zalet zostawienia auta na parkingu przy lotnisku

Podróż to często stresujący moment w życiu, bez względu na to, czy właśnie wybieramy się na wakacje, czy na wyjazd biznesowy. Warto więc poszukiwać metod, które ograniczą niepotrzebne nerwy do minimum. Jednym z takich sposobów jest zostawienie swojego samochodu bezpośrednio na parkingu koło lotniska, dzięki czemu zyskujemy nie tylko wiele czasu, ale również spokoju. Chyba trudniej o wygodniejszy sposób podróżowania przed wylotem. Jakie jeszcze zalety ma parkowanie przy lotnisku?

samolot

Parkowanie przy lotnisku jako sposób na spokojne wakacje

Wyjazd na wakacje wymaga załatwienia wielu formalności, aby w swoje wymarzone miejsce wypoczynku dotrzeć już ze spokojną głową. Nie warto więc komplikować sobie życia i poszukiwać alternatywnych metod na dotarcie na lotnisko. Duża ilość bagażu, niebezpiecznie kurczący się czas oraz spóźniający się taksówkarz, pociąg lub autobus to doskonała recepta na katastrofę, a nie przyjemny wypoczynek. Scenariusz ten jednak zupełnie inaczej prezentuje się, kiedy niemalże pod prawie samo lotnisko można podjechać własnym samochodem.

Idealnym rozwiązaniem jest parking koło lotniska Modlin. Warszawa to jedno z miast, gdzie bez problemu zostawimy swoje auto w bezpiecznym miejscu. Propozycja ta pozwala więc wygodnie dotrzeć do celu, a dodatkowo zaoszczędzić wiele czasu i nerwów. Ma ona jednak jeszcze jedną cenną zaletę, o której należy wspomnieć. Zostawiając swój prywatny samochód na strzeżonym parkingu, nie musimy się martwić o jego kradzież lub zniszczenie, ponieważ stoi pod czujnym okiem monitoringu oraz na ternie objętym ubezpieczeniem. Dzięki temu można jechać spokojnie na wakacje i nie przejmować się o swój pojazd ani o późniejszy dojazd do domu po wylądowaniu z powrotem na miejscu.

auta_na_parkingu

Wyjazd biznesowy, kiedy liczy się każda minuta

Wyjazdy służbowe często wyglądają zupełnie inaczej niż w filmach. Ciągły pośpiech, nieoczekiwana wizyta w firmie przed samym odlotem, czy urywający się telefon to tylko kilka przeszkód, jakie mogą stanąć nam na drodze przed odlotem. Aby zachować w pełni skupienie oraz nie spóźnić się na swój lot, warto więc zaparkować na parkingu tuż obok lotniska, co pozwoli zaoszczędzić wiele cennych chwil przed wylotem. Dodatkowo bagaż można wygodnie spakować do auta i pozałatwiać inne ważne sprawy, zanim udamy się na lotnisko, co ciężko byłoby zorganizować, korzystając z taksówki.

Wyjazdy biznesowe często są krótkie, lecz bardzo intensywne, dlatego po powrocie często jesteśmy tak zmęczeni, że marzymy jedynie o położeniu się we własnym łóżku. Trudno więc wymarzyć sobie lepszą sytuację niż udanie się bezpośrednio do własnego samochodu zaraz po wylądowaniu na płycie lotniska.

Dobry parking przy lotnisku podczas odbioru i odwożenia podróżujących

O ile odwożenie swoich bliskich lub znajomych na lotnisko zazwyczaj nie zajmuje wiele czasu, o tyle z ich odbiorem może być już różnie. Często zdarza się przecież, że loty mają poważne opóźnienia, przez co na przylot będzie trzeba poczekać dłużej, niż do tej pory zakładaliśmy. Niezbyt opłacalnym rozwiązaniem jest wtedy sowite płacenie za postój na parkingu samego lotniska. Zdecydowanie tańszym sposobem będzie przejechanie na pobliski parking koło lotniska, który będzie zdecydowanie tańszy, a jednocześnie o wiele bezpieczniejszy. Czekanie na podróżnych, których mamy odebrać staje się więc bardziej komfortowe, bez względu na to, ile zajmie nam to czasu.

auta_na_lotnisku

Parkowanie przy lotnisku – wygoda i atrakcyjna cena

Wiele osób uważa pozostawianie swojego auta w pobliżu lotniska za luksus, który wiele kosztuje. Jeśli zdecydujemy się na parkowanie bezpośrednio na parkingu lotniska, rzeczywiście może tak być. Tymczasem cena postoju na parkingu w pobliżu lotniska, oddalonego od niego o 50 metrów wcale nie jest tak wysoka, jak nam się zdaje. Komfort i bezpieczeństwo, jakie nam to daje, pozostają jednak nieocenione. Jeśli nadal nie jesteś przekonany do tego rozwiązania, zobacz: Na co zwrócić uwagę przy wyborze parkingu?

Dobry parking przy lotnisku to sposób na szybkie załatwienie formalności

Zdecydowanie się na pozostawienie samochodu na parkingu w pobliżu lotniska ma jeszcze jedną ważną zaletę. Dzięki możliwości rezerwacji miejsca online lub telefonicznie nie trzeba obawiać się, że nie będziesz wiedzieć, czy uda Ci się zaparkować przed odlotem. Inną zaletą jest przejrzysty cennik, dzięki któremu od razu dowiesz się, ile będzie kosztował postój krótko- lub długoterminowy. Nie warto więc marnować swojego czasu oraz psuć sobie wyjazdu organizacją innego dojazdu na teren lotniska.