Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Dostęp do Wi-Fi Możliwość dopompowania kół Pomoc przy uruchomieniu samochodu Dostęp do ogrzewanego miejsca dla podróżnych

Gadżety, które umilą Ci długą podróż samolotem

Podróży w nowe miejsce zawsze towarzyszy euforia i podekscytowanie. Jednak kiedy lot samolotem trwa kilka bądź kilkanaście godzin, a na dodatek towarzyszą temu przesiadki lub opóźnienia, pozytywny nastrój może zamienić się we frustrację. Poznaj więc gadżety, które umilą ci długą podróż, a także pozwolą czerpać z niej radość.

Przed wakacyjną podróżą, czy też dalekim wyjazdem do rodziny lub przyjaciół, których dawno nie widzieliśmy, często ogarnia nas fala entuzjazmu. Pozytywna aura może jednak ustąpić, kiedy to lot samolotem zaczyna się przedłużać, a my jesteśmy skazani na długie siedzenie w jednym miejscu. Czasem na dodatek wśród ludzi, którzy nie zawsze zachowują się odpowiednio. Jeżeli chcemy by podróż przebiegła w pełni komfortowo i czuć się wypoczęci oraz zrelaksowani, zaopatrzmy się w kilka drobiazgów, które sprawią, że lot minie nam w mgnieniu oka.

Poduszka rogal – zapewni spokojny sen

Monotonna i wielogodzinna podróż działa na nas usypiająco. Zapewne znane jest nam to uczucie, kiedy podczas lotu oczy same się zamykają, a głowa zaczyna bezwiednie opadać. Zamiast walczyć z tym stanem, warto zaopatrzyć się we właściwe akcesoria, które ułatwią nam oddanie się błogiemu relaksowi. Gadżetem, który pozytywnie wpłynie na jakość podróży, uchroni przed bólem karku oraz sprawi, że wysiadając z samolotu, będziemy czuli się wypoczęci nawet po wielu godzinach lotu, będzie poduszka rogal. Możemy zakupić taką w wersji dmuchanej, która bez problemu zmieści się do bagażu podręcznego i będzie, w razie potrzeby na wyciągniecie ręki.

Opaska na oczy – noc na życzenie

Opaska na oczy to również obowiązkowy gadżet w podróży, zwłaszcza wtedy, gdy czeka nas zmiana strefy czasowej. Przez sztuczne oświetlenie w samolocie nasz organizm nie będzie umieć przygotować się do wypoczynku. Zasłonięcie oczu może nam pomóc się wyciszyć i zrelaksować, a także ułatwi zasypianie. Opaska na oczy nie zajmuje wiele miejsca, a może nas uchronić przed rozdrażnieniem wynikającym z braku snu.

Zatyczki do uszu – uchronią przed głośnymi pasażerami

Na pokładzie samolotu pojawiają się niekiedy dość głośni pasażerowie. Ciągłe rozmowy, chrząknięcia czy płacz dziecka może sprawić, że będziemy czuli się rozdrażnieni i sfrustrowani. Zwłaszcza jeżeli lot będzie trwał jeszcze kilka godzin. W takim przypadku mogą nam pomóc zatyczki do uszu, które pozwolą odciąć się od hałaśliwych kompanów podróży. Podobnie jak poduszkę czy opaskę, możemy je schować do bagażu podręcznego i wyciągnąć, gdy będą potrzebne.

Czytnik e-boków – spraw by podróż trwała chwilę

Gdy oddajemy się ulubionej lekturze, czas zaczyna płynąć bardzo szybko. Dlatego warto posiadać czytnik e-boków, który zapewni łatwy dostęp do interesujących książek. Jego ogromną zaletą jest to, że zajmuje znacznie mniej miejsca niż jedna papierowa książka, a dodatkowo może umilić i przyspieszyć nam podróż. Taki czytnik dodatkowo przyda się na wakacjach, kiedy będziemy wygrzewać się na plaży, a mamy ograniczony bagaż.

Smartfon – niezastąpiony w walce z nudą

Smartfon to niezastąpione centrum rozrywki, ale zawsze dobrze jest go odpowiednio przygotować do wielogodzinnego lotu. Zgrajmy ulubioną muzykę oraz gry, które urozmaicą naszą podróż. Podczas lotu możemy też uczyć się nowych rzeczy, na przykład języka obcego, czy doszkalać się w interesujących nas dziedzinach. Nie zapomnijmy zabrać ze sobą odpowiednich słuchawek. Choć zwykłe spełnią swoje zadanie, dobrym pomysłem mogą okazać się takie, które wyciszają dźwięki z otoczenia. Dzięki nim będziemy mogli skupić się na tym, na czym chcemy i nic nie będzie nas rozpraszać.

Tablet lub laptop – spędź czas tak, jak lubisz

Nie zawsze możemy pozwolić sobie na zabranie laptopa, jednak jeżeli podróżujemy służbowo, warto rozważyć takie rozwiązanie. Nie tylko dostarczy nam rozrywki podczas lotu, ale również umożliwi załatwienie spraw zawodowych. W ten sposób „zarobimy” kilka dodatkowych godzin i po wylądowaniu będziemy mogli zaserwować sobie dłuższy wypoczynek.