Kontakt:

608 352 351

Zarezerwuj parking

Parkuj najbliżej lotniska Modlin - Warszawa

Całodobowy parking
tylko 50 metrów od lotniska!

Dostęp do Wi-Fi Możliwość dopompowania kół Pomoc przy uruchomieniu samochodu Dostęp do ogrzewanego miejsca dla podróżnych

Rozwiązanie dla podróżników

Dla dzisiejszych turystów liczy się przede wszystkim komfort i swoboda dlatego coraz częściej korzystają z własnego środka transportu, którym udają się w pożądane miejsca. W przypadku dłuższej podróży nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie – w takiej sytuacji pozostaje im jedynie przesiąść się w pociąg lub samolot, który znacznie szybciej „dostarczy” ich na miejsce.

Parking przy lotnisku

Zdając sobie sprawę z rosnących potrzeb współczesnych podróżników wielu przedsiębiorców i firm przewozowych otworzyło własne parkingi w pobliżu lotnisk. Odznaczające się kompleksową obsługą i atrakcyjnymi cenami, oferują możliwość pozostawienia samochodu na czas trwania podróży.

Bliska odległość od lotniska

Czynnikami, na które należy zwrócić uwagę wybierając parking są przede wszystkim:

  • odległość od lotniska,
  • transfer (transport między parkingiem a terminalem),
  • koszt postoju (godzinowa oraz dobowa).

Modlin Orange Parking

Podróżnicy korzystający z portu lotniczego w podwarszawskim Modlinie mają do dyspozycji m.in. spełniający wszystkie powyższe warunki Modlin Parking. Od konkurencji odróżniają go atrakcyjne ceny, kompleksowa i wykwalifikowana obsługa oraz poziom bezpieczeństwa spełniający najwyższe standardy. Jest to idealne rozwiązanie dla świadomych swoich potrzeb podróżników, ceniących sobie komfort i niezależność.